ilirija

Летување Албанија 2019, Хотел Iliria 4* Саранда 

 

 

  Hotel Iliria 4*  Saranda    
       
Лето  2019  01.06-30.06  01.07-15.07 16.07-31.08
Цена по соба на база ноќевање со појадок 01.09-30.09    
  BB BB BB
Двокреветна Стандардна соба 48 € 66 € 77 €
Трокреветна соба со поглед кон море 59 € 78 € 89 €
Двокреветна соба со поглед кон море 53 € 71 € 83 €

 

Напомени:  
Доплата за ручек: 11 евра по лице на ден
Доплата за вечера: 11 евра по лице на ден
Туристичка такса 1 евро по лице на ден
Деца до 5,99 години Бесплатно
   
   
Цените се однесуваат по соба по ноќ.  
Цените се дадени во евра, плаќањето се врши во денари 1 евро = 62 денари

Турција 2020

Scattered Thunderstorms

21°C

Skopje

Scattered Thunderstorms

Humidity: 80%

Wind: 7 km/h

  • 03 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 34°C 18°C

  • 04 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 31°C 18°C