oasisЛетување Албанија 2019, Хотел OASIS Саранда 

 

 

 

  Hotel OASIS Saranda    
       
Лето  2019  01.06-30.06  01.07-15.07 16.07-31.08
Цена по соба на база ноќевање со појадок 01.09-30.09    
  BB BB BB
Двокреветна Стандардна соба 59 € 83 € 95 €
Трокреветна соба со поглед кон море 83 € 101 € 131 €
Двокреветна соба со поглед кон море 71 € 95 € 119 €

 

Напомени:    
Доплата за ручек 11 евра по лице на ден  
Доплата за вечера 11 евра по лице на ден  
Туристичка такса 1 евро по лице на ден  
Деца до 5,99 години Бесплатно  
     
Хотелот се наоѓа 200 метри од плажа    
     
Цените се однесуваат по соба по ноќ.    
Цените се дадени во евра, плаќањето се врши во денари 1 евро = 62 денари

 

 


Турција 2020

Scattered Thunderstorms

21°C

Skopje

Scattered Thunderstorms

Humidity: 74%

Wind: 4 km/h

  • 03 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 34°C 18°C

  • 04 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 31°C 18°C