alfa

Летување Албанија 2019, Hotel ALPHA  3 * Саранда

 

 

 

 

 

  Hotel ALPHA Saranda 3 *    
       
Лето  2019  01.06-30.06 / 01 sep -30 sep  01.07-15.07.19  16.07-31.08.19
  BB BB BB
Deluxe апартман 66 € 87 € 102 €
  78 € 84 € 114 €
Едноспален апартман 54 € 60 € 72 €
  69 € 76 € 90 €
Трокреветна соба 40 € 46 € 60 €
  46 € 54 € 72 €

 

Напомени:  
Туристичка такса 1 евро по лице на ден
   
   
Цените се дадени во евра, плаќањето се врши во денари 1 евро = 62 денари

Турција 2020

Scattered Thunderstorms

21°C

Skopje

Scattered Thunderstorms

Humidity: 80%

Wind: 7 km/h

  • 03 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 34°C 18°C

  • 04 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 31°C 18°C