vola

Летување Албанија 2019, VOLA Hotel 3 * Саранда

 

 

 

 

 

  VOLA Hotel Saranda 3 *      
         
Лето  2019  01.05-31.05 / 01 sep -30 sep  01.06-30.06  01.07-15.07 16.07-31.08
Цена по соба на база ноќевање со појадок BB BB BB  
Двокреветна соба со поглед кон море 35 € 44 € 53 € 64 €
Трокреветна соба со балкон 50 € 58 € 68 € 78 €
Четворокреветна соба со поглед кон море 58 € 66 € 76 € 87 €

 

Напомени:  
Туристичка такса 1 евро по лице на ден
   
   
Цените се дадени во евра, плаќањето се врши во денари 1 евро = 62 денари

Турција 2020

Partly Cloudy

22°C

Skopje

Partly Cloudy

Humidity: 73%

Wind: 7 km/h

  • 03 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 34°C 18°C

  • 04 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 31°C 18°C