boigenvill

Летување Албанија 2019, Boungaville bay resort 5 * и Bougainville Bay Apartament

 

 

 

 

 

 

  Boungaville bay resort 5 *      
Bougainville Bay Hotel        
         
Лето  2019  01.06-30.06  01.07-31.07 01.08-31.08 01.09-30.09
Цена по соба на база ножевање со појадок        
  BB BB BB BB
Двокреветна Стандардна соба 58 € 82 € 118 € 58 €
Двокреветна соба со поглед кон базен 74 € 120 € 138 € 74 €
Двокреветна соба со поглед кон море 84 € 132 € 150 € 82 €
         
Дoплати:        
Доплата за вечера 11 евра по лице на ден      
Доплата за ручек и вечера 20 евра по лице на ден      

 

Bougainville Bay Apartament        
         
Лето  2019  01.06-30.06  01.07-31.07 01.08-31.08 01.09-30.09
Цена за наем на апартман        
  наем наем наем наем
Апартман со една спална 71 € 101 € 138 € 71 €
Апартман со една сплана со поглед кон море 86 € 132 € 144 € 86 €
Апартман со 2 спални за 3 особи 89 € 138 € 156 € 89 €
Апартман со 2 спални за 4 особи 95 € 165 € 180 € 95 €

 

Доплати:  
Pojadok 6 евра по лице на ден
Полупансион - појадок + вечера 17 евра по лице на ден
Полн пансион - појадок + ручек + вечера 26 евра по лице на ден

 

Напомени:  
Туристичка такса 1 евро по лице на ден
Деац до 5,99 години  Бесплатно
   
Цените се дадени во евра, плаќањето се врши во денари 1 евро = 62 денари

Турција 2020

Scattered Thunderstorms

21°C

Skopje

Scattered Thunderstorms

Humidity: 74%

Wind: 4 km/h

  • 03 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 34°C 18°C

  • 04 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 31°C 18°C