summersuits

Летување Албанија 2019, Хотел Summer Suites 4 * Саранда

 

 

 

 

 

 

  Summer Suites 4 *        
           
Лето  2019  01.05-31.05  01.06-30.06  01.07-15.07 16.07-31.08 01.09-31.09
Цена по соба на база ноќевање со појадок BB BB BB BB BB
Двокреветна соба 47 € 59 € 95 € 107 € 59 €
Четворокреветна соба 71 € 83 € 131 € 143 € 83 €
Четворокреветна соба со поглед на море 83 € 95 € 143 € 155 € 95 €

 

Цените се однесуваат по соба по ноќ.
Цените се дадени во евра, плаќањето се врши во денари 1 евро = 62 денари

Турција 2020

Scattered Thunderstorms

21°C

Skopje

Scattered Thunderstorms

Humidity: 74%

Wind: 4 km/h

  • 03 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 34°C 18°C

  • 04 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 31°C 18°C