grint

Летување во Драч-Албанија во Хотел Гринт со 3*

 

 

 

 

 

  GRINT  Hotel 3 *      
         
Лето  2019  03.01-30.04  01.05-31.05  01.06-30.06  01.06-31.08
Цена по лице на база ноќевање со појадок 01.11-28.12 01.10-31.10 01.09-30.09  
  BB BB BB BB
Двокреветна Стандардна соба 28 € 28 € 40 € 40 €

 

Напомени:    
Туристичка такса 1 евро по лице на ден
Доплата за полу пансион (појадок и вечера) 8 евра по лице на ден
Доплата за полн пансион 16 евра по лице на ден
Деца од  0-5.99 год. Бесплатно  
Деца од 6-11.99 год. со двајца возрасни 50% попуст
  со еден возрасен 30% попуст
     
     
Цените важат за минимум  5 ноќевања    
За помалку од  5 ноќевања,цената се зголемува за 20% од ноќ од 20.06 - 05.09.2019
Цените се изразени во евра, плаќањето се врши во денари 1 евро = 62 денари

Турција 2020

Partly Cloudy

22°C

Skopje

Partly Cloudy

Humidity: 73%

Wind: 7 km/h

  • 03 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 34°C 18°C

  • 04 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 31°C 18°C