sunhotel
Летување во Драч-Албанија во SUN Hotel 3  *

 

 

 

 

  SUN Hotel 3  *      
         
Лето 2019  03.01-30.04  01.05-31.05  01.06-30.06  01.07-31.08
цена по лице по ноќ на база полупансион 01.11-28.12 01.10-31.10 01.09-30.09  
полупансион = појадок + вечера HB HB HB HB
Двокреветна Стандардна соба со страничен поглед кон парк  26 € 29 € 34 € 42 €
Двокреветна Стандардна соба со страничен поглед кон  море 28 € 32 € 38 € 46 €

 

Напомени:  
Туристичка такса 1 евро по лице по ден
Деца од  0-5.99 год. Бесплатно
Деца од 6-11.99 год. со двајца возрасни 50% попуст
  со еден возрасен  30% попуст

 

Цените важат за минимум  5 ноќевања
За помалку од  5 ноќевања,цената се зголемува за 20% од ноќ од 20.06 - 05.09.2019
Цените се по лице по ноќ на база полупансион (ноќевање со појадок и вечера)
Цените се изразени во евра, плаќањето се врши во денари 1 евро = 62 денари

Турција 2020

Partly Cloudy

22°C

Skopje

Partly Cloudy

Humidity: 73%

Wind: 7 km/h

  • 03 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 34°C 18°C

  • 04 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 31°C 18°C