carina 01
Хотел CARINA   **** Се наоѓа на  1 км од центарот на Кушадаси   и на 2 км од најпознатата плажа Ladies Beach. Хотелот има 58 соби ,  отворен и затворен ресторан , отворен базен за деца и возрасни .Секоја соба располага со сопствена бања,клима,тв,мини бар ,wi –fi.

 

 

 

 

Термини

Цена по особа

Термини

Цена по особа

01.06-30.06

35 €

24.08-03.09

35 €

01.07-31.07

40 €

   

01.08-31.08

42 €

   

 

Цените  се дадени на база на појадок и вечера  ( HB )

Дете од 0-5,99 години, бесплатно, а второ дете 20% попуст.

Деца од 6-11,99  20% попуст.

       

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.


Турција 2020

Clear

23°C

Skopje

Clear

Humidity: 65%

Wind: 4 km/h

  • 11 Aug 2020

    Thunderstorms 32°C 16°C

  • 12 Aug 2020

    Thunderstorms 30°C 16°C