adonaadacule
Хотел LADONIA  ADAKULE
*****  Се наоѓа на 3км од центарот на Кушадаси и на 500 м од плажа. Има надворешен и внатрешен базен со детски дел,приватна плажа, Внатрешен и надворешен ресторан,лоби бар , бар на базен,бар на плажа, турска бања, сауна и фитнес.

 

 

 

 

 

 

 

 

       

Термини

Цена по особа

Термини  Цена по особа

25.05-07.06

71 €

14.09-27.09

71 €

08.06-21.06

77 €

   

22.06-12.07

90 €

   

24.08-13.09

90 €

   

 

Цените се дадени на база  се вклучено. (UALL)

Дете од 0-5,99 години, бесплатно, а второ дете 50% попуст.

 

Деца од 6-11,99  50% попуст.

         

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.

 
           

www.alkoclar.com


Турција 2020

Clear

20°C

Skopje

Clear

Humidity: 85%

Wind: 5 km/h

  • 11 Aug 2020

    Thunderstorms 32°C 16°C

  • 12 Aug 2020

    Thunderstorms 30°C 16°C