leblue
Le BLEU Hotel *****
 Се наоѓа на 3 км од центарот на Кушадаси и на 2 мин од плажа. Има 236 соби , надворешен и внатрешен базен,спа центар со сауна и турска бања, детско катче ,тениски терени и фитнес центар.

 

 

       

Термини

Цена по особа

 

06.05-03.06

62 €

06.10-31.10

50 €

04.06-13.07

86 €

   

14.07-15.09

105 €

   

16.09-29.09

89 €

   

Цените се дадени на база  се вклучено. (UALL)

 

Дете од 0-5,99 години, бесплатно, а второ дете 50% попуст.

Деца од 6-11,99  50% попуст.

 
 

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.

www.lebleuhotel.com

       

 


Турција 2020

Clear

18°C

Skopje

Clear

Humidity: 86%

Wind: 5 km/h

  • 12 Aug 2020

    Thunderstorms 30°C 15°C

  • 13 Aug 2020

    Scattered Thunderstorms 29°C 16°C