ibizza

  Летување во Драч-Албанија во IBIZA Dependance

 

 

 

 

 

  IBIZA Dependance      
         
Лето 2019  03.01-30.04  01.05-31.05  01.06-30.06  01.07-31.08
Цена по лице по ноќ на база ПП 01.11-28.12 01.10-31.10 01.09-30.09 полн пансион
полупансион = појадок и вечера HB HB HB FB
Двокреветна соба со балкон  24 € 30 € 37 € 52 €

 

Напомени:  
Туристичка такса 1 евро по лице по ноќ  
Деца од 0-5.99 год. Бесплатно
Деца од 6-11.99 год. со двајца возрасни попуст 50% попуст
  со еден возрасен 30% попуст

 

Цените важат за минимум  5 ноќевања
За помалку од  5 ноќевања,цената се зголемува за 20% од ноќ од 20.06 - 05.09.2019
Цените се по лице по ноќ на база полупансион (ноќевање со појадок и вечера)
Цените се изразени во евра, плаќањето се врши во денари 1 евро = 62 денари

Турција 2020

Clear

18°C

Skopje

Clear

Humidity: 86%

Wind: 5 km/h

  • 12 Aug 2020

    Thunderstorms 30°C 15°C

  • 13 Aug 2020

    Scattered Thunderstorms 29°C 16°C