lynden

Летување во Драч-Албанија во LYDEN Hotel 3 *

 

 

 

 

 

 

  LYDEN Hotel 3 *      
         
Лето  2019  03.01-30.04  01.05-31.05  01.06-30.06  01.06-31.08
Цена по лице на база ноќевање со појадок 01.11-28.12 01.10-31.10 01.09-30.09  
  BB BB BB BB
Двокреветна стандардна соба  24 € 24 € 36 € 36 €
Трокреветна стандардна соба 24 € 24 € 30 € 30 €

 

Напомени:  
Туристичка такса 1 евро по лице на ден
Доплата за полу пансион (појадок и вечера) 8 евра по лице на ден
Доплата за полн пансион 16 евра по лице на ден
Деца од  0-5.99 год. Бесплатно
Деца од 6-11.99 год. со двајца возрасни 50% попуст
  со еден возрасен 30% попуст

 

Цените важат за минимум  5 ноќевања
За помалку од  5 ноќевања,цената се зголемува за 20% од ноќ од 20.06 - 05.09.2019
Цените се изразени во евра, плаќањето се врши во денари 1 евро = 62 денари

Турција 2020

Sunny

13°C

Skopje

Sunny

Humidity: 61%

Wind: 12 km/h

  • 26 Feb 2020

    Mostly Sunny 17°C 0°C

  • 27 Feb 2020

    Scattered Showers 10°C -1°C