oasisЛетување Албанија 2019, Хотел OASIS Саранда 

 

 

 

  Hotel OASIS Saranda    
       
Лето  2019  01.06-30.06  01.07-15.07 16.07-31.08
Цена по соба на база ноќевање со појадок 01.09-30.09    
  BB BB BB
Двокреветна Стандардна соба 59 € 83 € 95 €
Трокреветна соба со поглед кон море 83 € 101 € 131 €
Двокреветна соба со поглед кон море 71 € 95 € 119 €

 

Напомени:    
Доплата за ручек 11 евра по лице на ден  
Доплата за вечера 11 евра по лице на ден  
Туристичка такса 1 евро по лице на ден  
Деца до 5,99 години Бесплатно  
     
Хотелот се наоѓа 200 метри од плажа    
     
Цените се однесуваат по соба по ноќ.    
Цените се дадени во евра, плаќањето се врши во денари 1 евро = 62 денари

 

 


Турција 2020

Sunny

11°C

Skopje

Sunny

Humidity: 66%

Wind: 12 km/h

  • 26 Feb 2020

    Mostly Sunny 17°C 0°C

  • 27 Feb 2020

    Partly Cloudy 9°C 0°C