Преубава вила сместена во обласvilasaniта Сани, која е лоцирана во близина на еден од најубавите ресорти во Грција, Sunny  Resort’s.  Вилата е комплетно опремена и подготвена да Ве угости. Апартман создаден за уживање со  Вашите најблиски, пријателите или фамилијата.  Вилата поседува се што Ви е потребно за одмор и релаксирање односно се она што го нуди Халкидики.

 

 

 

 

 

 

 

 Најблиската плажа се наоѓа на 700м до која може да се оди и со кола и пеш, како и до големиот број на продавници, ресторани за помалку од 10 мин.Вилата се состои од комплетно уредена  дневна соба, кујна и тоалет како и со балкон кој гледа кон голема распространета градина уредена со трева, маса и лулашка.

vila sanisani4

Цена   3600 евра  за  3 месеци наем на апартманот.

vilasani3sani3sani2

ТА НОА ТУРС ДООЕЛ - www.noatours.mk ; Ул.Наум Наумовски Борче 50/2-7;        Тел.. +38923077957; 0038977993903