ВИЛА ЈАНvila janisИС се наоѓа во Лептокарија, во централниот дел на градот во близина на градскиот парк и плоштад. До плажа има 8мин пешачење.

Секоја соба располага со кујна опремена со прибор за готвење и јадење, сопствен тоалет, ТВ, балкон и клима (со доплата од 4еур на лице место).

 

ЈАНИС - ЛЕПТОКАРИЈА

ЦЕНА ПО ЛИЦЕ СО ВКЛУЧЕН ПРЕВОЗ

Период

Ноќ.

Цена по лице со вклучен превоз

Цена по лице во Апп со вкл.превоз

коментар

23.05-30.05.2020

7

49

59

Промо цена

30.05-06.06.2020

7

59

69

Промо цена

06.06-13.06.2020

7

79

89

 

13.06-20.06.2020

7

99

109

 

20.06-27.06.2020

7

119

129

 

27.06-04.07.2020

7

129

139

 

04.07-11.07.2020

7

139

149

 

11.07-18.07.2020

7

149

159

 

18.07-25.07.2020

7

159

169

 

25.07-01.08.2020

7

159

169

 

01.08-08.08.2020

7

159

169

 

08.08-15.08.2020

7

159

169

 

15.08-22.08.2020

7

149

159

 

22.08-29.08.2020

7

129

139

 

29.08-05.09.2020

7

109

119

 

05.09-12.09.2020

7

99

109

 

12.09-19.09.2020

7

89

99

Промо цена

19.09-26.09.2020

7

79

89

Промо цена

 

296 vila poseidon 3 1024x768

Цените во табелата се дадени по лице 7 ноќевања со вклучен превоз  за минимум 2 лица во соба во евра без попуст, плаќањето е во денарска противредност 1 Евро = 62,0 Денари.

Трето и четврто лице на дополнителен кревет плаќаат само превоз.
За патување со сопствен превоз се одзема 10 Еур по лице максимум за 2 лица.

Доплата за туристичка такса – 0,5еур (се плаќа во објектот)

Повратен превоз до Лептокарија чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Пиериа:

Скопје (Дрводекор) – 35€ по лице

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 40€ по лице

Струмица (бензинска пумпа Макпетрол нов кружен тек) – Трансфер до Удово – 40€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) – 35€ по лице

Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 35€ по лице

Удово (бензинска пумпа, Удово) – 35€ по лице

Граничен премин(бензинска пумпа Шимов) – 35€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Пиериа: 

Битола -Автобуска станица Транскоп – на перон – 30€ по лице

Прилеп (бензинска пумпа Салида) – Трансфер до Битола  – 30€

Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 35€ по лице

Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) – Трансфер до Битола – 35€ по лице
Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола -35€ по лице

Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -30€ по лице