Вила ОЛИМПИА „А“ категорија – КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАНА, се наоѓа на левата страна од местото, на само 50 м. од главната улица, и 150 м. од прекрасната песочна плажа. Секоја соба е опремена со модерно опремена кујна, ТВЦ, ТВ и клима (вклучена во цената).    

 

ВИЛА ОЛИМПИА - ЛЕПТОКАРИЈА

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќевања

1/2 Студио

1/3 Студио

Коментар

23.05.-30.05.2020

7

49 €

69 €

ПРОМО

30.05.-06.06.2020

7

89 €

99 €

ПРОМО

06.06.-13.06.2020

7

109 €

129 €

ПРОМО

13.06.-20.06.2020

7

159 €

169 €

 

20.06.-27.06.2020

7

189 €

199 €

 

27.06.-04.07.2020

7

219 €

229 €

 

04.07.-11.07.2020

7

239 €

249 €

 

11.07.-18.07.2020

7

259 €

269 €

 

18.07.-25.07.2020

7

279 €

289 €

 

25.07.-01.08.2020

7

279 €

289 €

 

01.08.-08.08.2020

7

279 €

289 €

 

08.08.-15.08.2020

7

279 €

289 €

 

15.08.-22.08.2020

7

279 €

289 €

 

22.08.-29.08.2020

7

269 €

279 €

 

29.08.-05.09.2020

7

199 €

219 €

 

05.09.-12.09.2020

7

169 €

189 €

 

12.09.-19.09.2020

7

119 €

139 €

ПРОМО

19.09.-26.09.2020

7

79 €

89 €

ПРОМО

26.09.-03.10.2020

7

49 €

59 €

ПРОМО

Цените се дадени по студио за 7 ноќевања без попуст во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62,0 Денари. На промо цените не следува попуст.

Напомена:

* Клима уредот Е ВКЛУЧЕН во цената.

* Туристичката такса од 0,5 € на ден – по соба се плаќа на лице место
Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Пиериа чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Пиериа:

Скопје (Дрводекор) – 35€ по лице

Штип (паркинг пред пошта) - Трансфер до Велес – 40€ по лице

Струмица (бензинска пумпа Макпетрол нов кружен тек) - Трансфер до Удово – 40€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) - 35€ по лице

Неготино (бензинска пумпа, Неготино) - 35€ по лице

Удово (бензинска пумпа, Удово) - 35€ по лице

Граничен премин(бензинска пумпа Шимов) – 35€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Пиериа:

Битола (Градска Автобуска Станица) – 30€ по лице

Прилеп (бензинска пумпа Салида) - Трансфер до Битола -30€

Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола - 35€ по лице

Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) - Трансфер до Битола - 35€ по лице
Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) - Трансфер до Битола -35€ по лице

Ресен (спроти автобуска станица) - Трансфер до Битола -30€ по лице

- Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 Евра од редовната цена

- Деца до 1,99 години бесплатно

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ
*попустите не може да се комбинираат,
*Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител,
*Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),
*Важат Општите услови на СКТМ и ТА “ЈК НОА ТУРС