Вила Асимина А категорија – е мала вила на самиот морски брег, Вилата нуди трокреветни студија. Сите соби  се опремени со кујна, фрижидер, бања, ТВ, клима уред (ВКЛУЧЕН ВО ЦЕНА), Wi-FI, прекрасно уредено дворно место , опремено со маси и столици со поглед на заливот во Пефки, скали за влез во море  дирекно пред вилата, како и плажа во непосредна близина. Воедно добивате и крпи на користење. Структура на кревети: 1/3 STD= брачен кревет + единечен

 

ВИЛА АСИМИНА - ПЕФКИ - ЕВИА

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќевања

1/2 Студио

1/3 Студио

21.05-28.05.2020

7

49 промо

59 промо

28.05-04.06.2020

7

69 промо

79 промо

04.06-11.06.2020

7

89 промо

99 промо

11.06-18.06.2020

7

119 промо

129 промо

18.06-25.06.2020

7

179

189

25.06-02.07.2020

7

209

219

02.07-09.07.2020

7

239

249

09.07-16.07.2020

7

259

279

16.07-23.07.2020

7

269

299

23.07-30.07.2020

7

299

319

30.07-06.08.2020

7

299

319

06.08-13.08.2020

7

299

319

13.08-20.08.2020

7

299

319

20.08-27.08.2020

7

269

289

27.08-03.09.2020

7

249

269

03.09-10.09.2020

7

219

239

10.09-17.09.2020

7

189

209

17.09-24.09.2020

7

139 промо

159 промо

24.09-01.10.2020

7

99 промо

109 промо

Автобуски превоз од Скопје, Велес, Кавадарци – 50еур по лице, Прилеп, Битола 40еур по лице

Деца од 2-11,99год – Скопје, Велес, Кавадарци – 35еур, Прилеп, Битола – 25еур

Попуст од 10еур за лица повозрасни од 63год – само за Прилеп и Битола

За уплата на 2 или повеќе термини одобруваме 7% попуст. Попустите НЕ може да се комбинираат.

Првите 4 термини и последите 2 термини се ПРОМО и не подложат на попуст. Кај термините со 39еур е задолжителен автобуски превоз.

Автобуски превоз

Автобускиот превоз е организиран со високотуристички лиценцирани автобуси со клима, тв, и придружник на патувањето. Поаѓањето започнува од Скопје, преку Велес и Битола, Кочани и Лариса, при што патувањето се скратува за стотина километри. Организирани трансфери од останати градови со доплата.