Овој апартман се наоѓа во местото Криопиги на првиот крkriopigiак Касандра на добро познатиот Халкидики. Криопиги е туристичко место на источниот брег на Касандра, изградено на рид со борова шума со поглед на заливот Торонеос. Се наоѓа веднаш по Калитеа, на 10 минути возење. Карактеристично е по традиционалните стари куќи кои заедно со модерните хотелски комплекси го создаваат изгледот на градот.

 

 

 

 

 

 

Преубава вила сместена во обласvilasaniта Сани, која е лоцирана во близина на еден од најубавите ресорти во Грција, Sunny  Resort’s.  Вилата е комплетно опремена и подготвена да Ве угости. Апартман создаден за уживање со  Вашите најблиски, пријателите или фамилијата.  Вилата поседува се што Ви е потребно за одмор и релаксирање односно се она што го нуди Халкидики.

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИЛА ЈАНvila janisИС се наоѓа во Лептокарија, во централниот дел на градот во близина на градскиот парк и плоштад. До плажа има 8мин пешачење.

Секоја соба располага со кујна опремена со прибор за готвење и јадење, сопствен тоалет, ТВ, балкон и клима (со доплата од 4еур на лице место).

Вила ATRIUM „А“ категорија – се наоѓа на левата страна од местото, на само 100 м. од главната улица, и 150 м. од прекрасната песочна плажа. Секоја соба е опремена со модерно опремена кујна, ТВЦ, ТВ и клима (вклучена во цената)

Вила ОЛИМПИА „А“ категорија – КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАНА, се наоѓа на левата страна од местото, на само 50 м. од главната улица, и 150 м. од прекрасната песочна плажа. Секоја соба е опремена со модерно опремена кујна, ТВЦ, ТВ и клима (вклучена во цената).    

Вила Панајота се наоѓа во новиот дел на Сарти, каде водата е најплитка и е идеална за со деца и лица кои сакаат мирен и релаксиран одмор.

Лоцирирана е на околу 100метра до плажа и 1км до центарот на Сарти. Во нејзина близина има 2 таверни и супермаркет со пекара, како и неколку бич барови на плажа.