Хотел Гранд Викторија 3* - Ханиоти

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – 2 ДЕЦА ДО 14 ГОДИНИ - БЕСПЛАТНО

ПОПУСТ   ЗА   РЕЗЕРВАЦИИ   ДО        30.03.2019  - 30%     /   15.04.2019  -  20%  /   30.04.2019 - 15%

ПОПУСТ   ЗА   РЕЗЕРВАЦИИ   ДО        30.03.2019  - 30%     /   15.04.2019  -  20%  /   30.04.2019 - 15%                              

 

* Двокреветна соба   1/2   – 2 возрасни + 1 дете (1 дете до 5,99 години)

* Трокреветна соба    1/3   – 2 возрасни + 2 деца (1 дете до 13.99 години + 1 дете до 5.99 години)

* Четворокреветна   1/4  – 2 возрасни + 2 деца до 13,99 бесплатно;

         2 возрасни + 3 деца до 13,99 (трето дете -50%)

        3 возрасни + 1 дете до 13,99 бесплатно (трето лице -30%);

* Кога важат попустите за рани уплати, другите попусти не важат

Соба Тип СТАНДАРД    –  хотелски    соби   во   новиот    дел   на   хотелот

 

Важни напомени:      

  • цените во табелата се во евра по лице за 7 полупансиони (појадок и вечера на база на шведска маса)
  • доплата за алкохолни пиајлоци во неограничени количини за време на вечерата 4 евра по лице по ден

 

Автобуски превоз

  • 35 евра за возрасен
  • 25 евра за деца до 12 години ( бесплатно за деца до 2 години – без седиште)

 

Плаќањето се врши во ДЕНАРИ по курс 62мкд. Резервацијата се врши со аконтација од 30% од сумата на аранжманот. Целосна уплата на аранжманот 7 дена пред тргнување.  За уплатени 2 +2 аранжмани ~  попуст од 5%. Доколку користите организиран превоз Ве молиме минимум 24 часа пред тргнување да се информирате за времето и местото на поаѓање.    

 

 


GrandOtel

Viktorija